JihlavaBot

Ahoj Jihlaváci a obyvatelé z okolí.

Jsem rodilý Jihlavák a zajímám se o společenské a kulturní akce v našem městě. Často ale slýchávám, že se v Jihlavě nic neděje a nebo že se lidé o probíhající akci vůbec nedozvěděli.

Odkud se ozývá ta muzika? Vždyť to nikde nebylo napsaný! Proč jsi mi o tom neřekl?

A tak jsem se rozhodl s tím něco udělat. Vytvořil jsem pro nás všechny robota jménem JihlavaBot, který za vás bude tyto akce sledovat a posílat vám jejich seznam prostřednictvím e-mailu nebo v aplikaci Telegram. Všichni každý den používáme mobilní telefon nebo e-mail a tak budete mít všechny informace, v podstatě na jedno kliknutí, pěkně pohromadě.

JihlavaBot zatím nejlépe funguje a pracuje v aplikaci Telegram – stačí kliknout na odkaz a mít tuto aplikaci již nainstalovanou a nebo si ji stáhnout na Google Play.

Aplikaci Telegram si nikdy nenainstaluji! Chci to e-mailem.

Pokud je pro vás aplikace Telegram problém, tak i na vás jsem myslel. Můžete se přihlásit pomocí e-mailu níže ve formuláři a dostávat informace o jihlavských akcích přímo tam. Přednostně ale prosím o přihlášení v aplikaci Telegram, kde je větší potenciál dalšího rozvoje.

Pokud bude o JihlavaBota dostatečně velký zájem, nezůstane jen u akcí, ale přibudou i důležité zprávy, hledání osob, ztracených domácích mazlíčků, věcí, novinky z radnice a jiné další zajímavosti…

Robot je stále ve vývoji. Seznam jihlavských akcí nemusí být zatím úplně kompletní, na jeho zdokonalení se bude dále pracovat. A i proto je pro jeho další vývoj důležité, aby se o JihlavaBotovi dozvědělo co nejvíce lidí.

Podpořte vývoj tím, že se přihlásíte k odběru a řeknete o tom ostatním.

Přihlašte se k odběru, ať už vám nic neunikne. Řekněte o našem JihlavaBotovi všem, sdílejte a i tímto můžete pomoci mně i ostatním. To vše pomůže k dalšímu vývoji. Je to na nás – tedy na vás. A za to vám Jihlávaci i okolní děkuji. 🙂

Info na závěr. JihlavaBota krmí daty RadimBot, který šetří lidem čas a firmám peníze. Podívejte se co vše dokáže.

Formulář přihlášení e-mailem

Načítání

JihlavaBot - hlídač kulturních akcí v Jihlavě

Obrázek JihlavaBota pro nás vytvořila umělá inteligence.

Sdílejte

Ještě jste neřekli o JihlavaBotovi svým přátelům a známým? Vyberte si z několika možností, jak tuto stránku sdílet.

Send this to a friend