Jihlavský Ježek synchronizované bruslení logo

Jihlavskyjezek.cz

Pro Jihlavského Ježka, který spadá pod DUKLA Jihlava – mládež, z.s., RadimBot kompletně zpracovává registrace týmů synchronizovaného bruslení s mezinárodní účastní.

Organizování takto velkých událostí bylo a je velmi náročné na organizaci. RadimBot se proto kompletně stará o registraci týmů a organizátoři mají čas se věnovat samotné organizaci a plánování. Zapojení RadimBota je pro Jihlavského Ježka velká úleva.

Automatizace firemních procesů údaje z formuláře do Google Sheets a PDF

RadimBot nejdříve vytvoří registrace ve WordPressu pro jednotlivé týmy a vytvořené údaje pošle jednotlivým týmům. Po přihlášení do WordPressu se týmu objeví registrační formulář. Ten tým vyplní a RadimBot údaje vezme a pro zpřehlednění je přepíše do GoogleSheets. Pro kontrolu pak každému týmu pošle PDF s přehledem vyplněných údajů. Ten zároveň slouží organizátorům při soutěži. V další vylepšené verzi bude RadimBot urgovat týmy, které nevyplnili všechny důležité údaje.

Jak to vyzkoušet

Zjistěte si na www.jihlavskyjezek.cz, kdy se pojedou další závody. Dostavte se na zimní stadion v Jihlavě a pokud registrované týmy dorazí, tak RadimBot odvedl skvělou práci. 🙂

Share via
Send this to a friend